Сонцезахисні окуляри

 Сонцезахисні окуляри
У літню пору, коли наше небесне світило інтенсивне випромінює ультрафіолет від цих променів у першу чергу хочеться захистити очі. Не тільки звичайним людям, але й спортсменам під час тренувань або ігрових спортивних змагань. Кращим засобом  для цього є сонцезахисні окуляри спортивні, які можна вибрати й замовити онлайн у нашому інтернет магазині спортивного екіпірування й аксесуарів. Але перед тем, як купити спортивні окуляри необхідно більш докладно розібратися в питанні вибору. Важливо, щоб був ефективний захист для очей, окуляри сиділи правильно й не зламалися через кілька днів після їхнього придбання. Тому до питання вибору  потрібно ставитися з усією відповідальністю й серйозністю.
Як вибрати спортивні окуляри для велосипеда або окуляри для волейболу?
Пляжний волейбол — це командна гра матчі при якій відбуваються в літню пору під відкритим небом. У цьому випадку сховати ока від сонячних променів прийде обов'язково. Адже це комфорт, безпека й Ваше здоров'я. Те ж саме стосується й велогонщиків. При русі на великій швидкості засліплення сонячними променями є до певної міри погрозою для життя й викликає моторошний дискомфорт. Тому велоокуляри або спортивні окуляри для волейболу є незамінним атрибутом. У першу чергу звертайте увагу на матеріал з якого виготовлені лінзи й сама оправа. Добре затримують ультрафіолет лінзи з якісних полімерів. Наприклад, таких, як полікарбонат. Лінзи зі скла стійкі до механічних ушкоджень: подряпинам і перепадам температур, але слабкіше затримують сонячні промені чому пластик у вигляді акрилу або полікарбонату. Тому спортсмени досить часто віддають перевагу виробам із пластику. До того ж такі окуляри легені. Але поверхня лінз необхідно берегти від подряпин.

Оправа практично може бути кожний. Наприклад, більш легкий пластик служить також досить довго. Щоб при швидкому переміщенні по ігровому полю або велотрасі окуляри не злетіли випадково можна придбати окуляри зі шнурком, які також є в наявності в нас. Фахівці в області офтальмології не радять носити окуляри зі стовідсотковим затемненням, оскільки, як вони затверджують, це неабияк шкодить очам. Краще використовувати напівпрозорі хамелеони. Їх можна використовувати практично скрізь. Дзеркальні лінзи ідеально підходять для використання на великій висоті. Поляризовані здатні блокувати яскраве світло й придадуться в горах або на море. Золотаво-жовті підійдуть у похмуру погоду. Не спотворюють кольору зелені або сірі лінзи. У таких окулярах буде видне навколишній мир у фарбах. Спортивні окуляри можуть бути з будь-якими з вище представлених типів лінз залежно від конкретної потреби й призначення.
Сонцезахисні окуляри спортивні звичайно мають п'ять рівнів захисту від ультрафіолету, де:
 0 — мінімальний захист із пропускною здатністю світла до вісімдесят
відсотків;
 1 — через лінзи проходить від сорока до вісімдесяти відсотків світла;
 2 — від вісімнадцяти до сорока, середня категорія захисту;
 3 — ильтр пропускає не більш вісімнадцять відсотків світла, уважається самим
оптимальним варіантом для відпочинку й повсякденного використання;
 4 — пропускають від трьох до восьми відсотків світла, мають самий потужний фільтр.
Якщо правильно врахувати усе вище представлені параметри завжди можна підібрати й купити товар, який ідеально Вам підійде. Ми в будь-який час готові в цьому допомогти.