Футбольні м'ячі для професійних або аматорських ігор

Футбольні м'ячі для професійних або аматорських ігор

Сучасний футбольний м'яч має стильний, привабливим, унікальним і сучасним дизайном. Конструкція складається з декількох підкладкових шарів. Завдяки цьому футбольні м'ячі можна використовувати досить тривалий час без втрат їх якості. У нашому інтернет магазині представлений великий вибір м'ячів різних розмірів і розцвічень із фірмовими логотипами всесвітньо відомого бренда. Подібна продукція не усмоктує вологи, що дозволяє зберігати стабільна вага. Є стійкою до поривів вітру. Не деформується при фізичному впливі, навіть високої інтенсивності. При цьому є досить легкої, оптимальної для ігор будь-якого рівня. Перед тем, як купити футбольний м'яч варто знати кілька важливих нюансів для того, щоб не помилитися у своєму виборі. Існують різні розміри сучасних футбольних м'ячів залежно від співвідношення окружності виробу і його ваги. Наприклад, самою легеням можна вважати м'яч першого розміру, який важить ледве більше двох сотень грам і має окружність не більш сорока сантиметрів. Такі м'ячі часто використовують для футзалу. Футбольні м'ячі п'ятого розміру вважаються найбільшими, важать чотириста п'ятдесят грам і мають окружність рівну майже сімдесяти сантиметрам. У продажі можна знайти м'ячі стандартних розмірів, але трохи меншої ваги. Такі м'ячі купують дітям, щоб вони поступово звикали до дорослої гри. Той або інший футбольний м'яч також може відповідати конкретному класу, серед основних варто відзначити наступні:

 Про й Еліт — така продукція використовується для міжнародних турнірів, Європейської Ліги, вищих дивізіонів, тобто винятково для професійних цілей;

Напів Про - моделі м'ячів даного класу часто використовуються для тренувальних цілей і практично не дуже відрізняються від елітних аналогів;

 Для початківців — їх зовнішній вигляд нагадує топову продукцію, але якість витратних матеріалів набагато нижче чому в попередніх.

У нашому магазині можна купити футбольні м'ячі для досягнення різних цілей залежно від Ваших особистих переваг. Робіть замовлення в онлайн прямо зараз або в телефонному режимі. З будь-яких питань пов'язаним із продукцією бренда, оплатою й доставкою звертайтеся до менеджерів-консультантам, які завжди нададуть кваліфіковану допомогу й допоможуть вибрати товар, який Вам ідеально підійде.