Наколінники, захист, налокітники

       Захисний реманент
      При заняттях спортом необхідно в першу чергу думати не тільки про досягнення прогресивних результатів, але й про особисту безпеку. Від цього залежить стан Вашого здоров'я. Для цього існує спеціальний, так називається захисний реманент.
В ігрових видах спорту або аеробного характеру спортсменам доводиться часто й швидко рухатися. Є великий ризик одержання травм колінних суглобів. Щоб уникнути цього  варто купити наколінники, які будуть утримувати склад у правильному положенні, зігріють його й захистять його від ушкодження при випадковому падінні. Волейбольні наколінники Виготовляються з матеріалу містить:
 поліестер;
 бавовна;
 еластик;
 спандекс.
     Матеріал, що використовується для виробництва волейбольних наколінників, як би зм'якшує удар, підвищує рівень амортизації в місцях зіткнення поверхні коліна з будь-який  твердою площиною, (підлогою, землею). Спеціальна обтікається форма виробу й особливий крій дозволяє колінному суглобу й наколіннику працювати в тандемі, як одна цілісна система. Здобуваючи подібні наколінники й одягаючи їх у процесі гри або тренування Ви швидше за все не будете усвідомлювати, що щось одягли. Волейбольні наколінники не заважають рухатися й не обтяжують руху. Щоб шкіра не потіла, у наколіннику є спеціальні отвори для відводу вологи тепла, що й нагромадилося. Інакше кажучи, матеріал дозволяє шкірі дихати, не викликає її роздратування. У нашому інтернет магазині можна купити наколінник для занять спортом різної форми, розцвічення й розмірів від популярних світових брендів. Наприклад таких, як: Мізуно, Асікс, Макрон, а також інших. У нас у наявності також є фіксатори м'язів гомілки, оснащені спеціальним фіксуючим ременем, які захищають м'язи від розтягання й розриву.
           

      Еластичні налокітники

Травмувати можна не тільки суглоби й м'яза ніг. Ліктьові суглоби також дуже чутливі при надмірних фізичних навантаженнях, особливо в процесі заняття силовими видами спорту. Щоб захистити їх від ушкодження варто придбати ще один не мало важливий захисний реманент, який називається просто — налокітником. Одягається на ліктьовий суглоб. Зм'якшує навантаження й напруга в м'язах в області ліктьового суглоба. Якщо уже є ушкодження налокітник забирає гострі болючі симптоми. Виріб оснащений спеціальним фіксуючим ременем на невеликій липучці. Налокітники виготовляються зі спеціальної еластичної нитки й матеріалу класу NY. Використовується компресійний тип грузлі. Нарукавники Mizuno, Asics можуть служити доповненням до спортивної форми, зігрівати й захищати руку по всій довжині, захищати від удару м'ячем. На вітрині магазину представлені різні моделі, з яких кожний зможе вибрати саме той товар, який ідеально підійде по усім параметрам.
Виріб поліпшує кровообіг за рахунок невеликої компресії й зберігає тепло. З подібного виду бандажем ризик одержання травм при значних фізичних навантаженнях різко зменшується. При носінні налокітника на травмованому ліктьовому суглобі травма  більш швидко починає гоїтися, здійснюється активна регенерація тканин. При заняттях професійним або аматорським спортом ніколи не варто забувати, що захисний  реманент — це ефективний захист Вашого здоров'я й збереження працездатності, придатності для досягнення вершин у спортивній кар'єрі.