Взуття для тенісу, сквоша

 Взуття для тенісу, сквоша

 

Теніс — це спортивна гра, яка передбачає різкі рухи спортсмена й переміщення по спеціальному покриттю на тенісному корті. Для цієї гри потрібно підбирати спеціальне взуття. Купити кросівки для тенісу можна в нашому інтернет магазині від відомих світових брендів, за вигідними цінами з доставкою прямо додому.

 

Кросівки для великого тенісу виконують дві важливі функції — підвищують шанси на виграш і роблять гру на тенісному корті безпечної. Далі мова йтиме про ті критерії, які відіграють ключову роль у процесі вибору спортивному взуття для тенісу.

 

Що потрібно знати перед тем, як купити тенісні кросівки?

 

Ключове місце займає тип покриття тенісного корту на якому буде проходити гра. У цьому випадку береться до уваги співвідношення типу покриття  з типом протектора на підошві. Якщо тип ігрового поля килимовий, тоді слід віддати перевага моделі з рівною, гладкою поверхнею. На газоні або траві краще відіграти в кросівках із шипованої по всій поверхні підошвою. Ґрунтове покриття вимагає глибоких протекторів з малюнком у вигляді ялинки. На твердому покритті цілком буде досить підошви із протектором середньої глибини.

 

Перед тем, як кросівки для тенісу купити ураховуйте фізіологію стопи. Взуття повинна бути своєрідним захисним каркасом для стопи. Тип зводу стопи визначає вибір тієї пари взуття, яке запобігає від виникнення вивихів і різних травм суглобів. У випадку гіперпронації варто віддавати перевага моделям взуття із супінатором. При високому зводі стопи взуття з наявністю супінатора використовувати не можна, але завжди можна знайти відповідні моделі при гіпопронації. При нормальній будові стопи у Вас є більше шансів вибрати те взуття, яке Вам подобається.

Взуття для тенісу також є сезонної. Для теплої пори краще вибирати легк, що дихає взуття зі значної кількості текстилю. Для зимового часу з більш щільних матеріалів. Наприклад з натуральної шкіри. Вибираючи кросівки для великого тенісу потрібно також звертати увагу на технологічну частину.

 

У першу чергу мова йтиме про підошву. Підошва кросівок для рухів на корті повинна демонструвати гнучкість і в той же час дати можливість спортсменові почувати себе впевнено. Тенісні кросівки Mizuno виготовляються з якісних і довговічних матеріалів. Одним з них є спеціальна гума, що демонструє міцність і надійність у плані експлуатації.

 

Верхня частина взуття найчастіше виконана з натуральної шкіри. Може мати місце також і полімерна. Використовують також сучасну синтетику. Природно шкіряні кросівки будуть служити Вам набагато довше. Взуття зі шкіри природно дорожче, але це гідне капіталовкладення. Задники з характерним вигином запобігають від одержання травм у процесі приземлення при різких стрибках. На шкарпетковій частині присутні спеціальні накладки з більш щільних матеріалів. Устілки виготовляють із ультралегкої піни й вони є знімними.

 

Перед тем, як кросівки для сквоша купити потрібно звернути особливу увагу на розмір. Він повинен у точності відповідати розміру Вашої стопи. Якщо їсти питання просимо звертатися до нас, вибирати підходящу модель і оформляти замовлення.